امام جمعه اهواز: با حقوق‌های نجومی برخورد قاطع شود/ برای بارش باران الهی دعا کنید

امام جمعه اهواز گفت: مردم از سه قوه می‌خواهند قانون دستمزد و حقوق های کارمندان در اسرع وقت سامان پیدا کند و با حقوق‌های نجومی برخورد قاطع شود.

امام جمعه اهواز گفت: مردم از سه قوه می‌خواهند قانون دستمزد و حقوق های کارمندان در اسرع وقت سامان پیدا کند و با حقوق‌های نجومی برخورد قاطع شود.

به گزارش کاوش اخبار به نقل از فارس، حجت الاسلام محمدنبی موسوی‌فرد امام جمعه اهواز امروز در خطبه‌های نماز جمعه اهواز، اظهار کرد: مسؤول در جمهوری اسلامی باید عصاره ملت باشد و طوری زندگی کند که در جامعه ایمانی ما تاثیرگذار باشد.

وی با انتقاد از حقوق‌های نجومی، عنوان کرد: بی عدالتی به میزان کم نیز در جامعه اسلامی اشکال دارد؛ نمی‌دانم برخی مدعیان چطور حقوق نجومی در کام آنها زهر نمی‌شود در حالی که اینقدر در جامعه فقیر داریم؛ اسلام با خوی اشرافی گری‌ مسؤولین مخالف است و برای ما روحیه اشرافیت و جدا شدن از بدنه جامعه قابل تحمل نیست.

امام جمعه اهواز خطاب به سه قوه، افزود: مردم در اسرع وقت می‌خواهند دستمزدها و حقوق های کارمندان در اسرع وقت سامان پیدا کند و با فیش‌های حقوقی نجومی برخورد قاطع شود؛ آنجا که غیرقانونی است برخورد شود و آنجا که قانونی است، قانون اصلاح شود؛ این مسئله نباید مشمول زمان شود.

وی در خصوص تنش آبی، با بیان اینکه گرمایش هوا و تغییرات هوایی یک پدیده جهانی است، گفت: ۵۰۰ میلیون نفر در جهان با کمبود شدید ابی موجه هستند؛ بیش از ۳۰۰ شهر کشور ما و هزاران روستا هم در ۲۵ استان دچار تنش آبی هستند.

موسوی فرد با بیان اینکه مشکل فقط کمبود آب نیست بلکه مدیریت آبی نیز مهم است، عنوان کرد: یکی از کارهای اولویت دار استاندار خوزستان که خودشان در گذشته وزیر کشاورزی بوده‌اند باید مدیریت منابع آبی و افزایش بهره وری کشاورزی باشد.

امام جمعه اهواز با اشاره به لزوم تغییر الگوی کشت، بیان کرد: برای کشاورزان باید چاره ای اندیشیده شود؛ همچنین مردم برای بارش باران الهی دعا کنند.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کاوش پلاس

پربازدیدهای یک ماه گذشته