قرنطینه دوباره آبادان/ لزوم واکسیناسیون فوری گروه‌های تعیین شده

فرماندار ویژه آبادان از تعطیلی گروه‌های شغلی دو، سه و چهار خبر داد و گفت: ادارات ضرور با نیمی از پرسنل و ادارات غیر ضرور با یک سوم کارمندان خود فعالیت خواهند کرد.

فرماندار ویژه آبادان از تعطیلی گروه‌های شغلی دو، سه و چهار خبر داد و گفت: ادارات ضرور با نیمی از پرسنل و ادارات غیر ضرور با یک سوم کارمندان خود فعالیت خواهند کرد.

به گزارش کاوش اخبار به نقل از فارس، با قرمز شدن مجدد وضعیت شهرهای مختلف استان خوزستان، ستاد کرونای آبادان به عنوان معین جنوب غرب استان، عصر امروز تشکیل جلسه داد.

زین العابدین موسوی فرماندار ویژه آبادان در این نشت، اظهار کرد: در حالیکه که چند ماه در وضعیت نارنجی بودیم، با بسیاری از اصناف که مجاز به فعالیت نبودند همکاری کردیم. اما تلاش‌های ما فقط توانست رسیدن به وضعیت قرمز را به عقب بیاندازد.

وی با بیان اینکه وضعیت قرمز تمام کشور را درگیر خودش کرده است و زمانی که کرونا دلتا از سمت سیستان و بلوچستان و هرمزگان گسترش پیدا کرد، مشخص بود که به خوزستان خواهد رسید، گفت: اولویت اصلی ما انجام واکسیناسیون و زدن ماسک است، از تمام شهروندان باقی مانده در گروه‌های سنی اعلام شده درخواست می‌کنم هرچه سریعتر نسبت به دریافت واکسن خود اقدام نمایند.

فرماندار آبادان درخصوص حضور کارکنان در ادارات گفت: در ادارات ضرور، نیمی از پرسنل و در ادارات غیر ضرور فقط یک سوم پرسنل می‌‎بایست در محل کار خود حضور داشته باشند.

موسوی ادامه داد: از فردا نیز تمام گروه‌های شغلی دو و سه و چهار تعطیل خو اهند بود، تمام فعالیت‌های ورزشی و باشگاهای ورزشی نیز اجازه فعالیت نخواهند داشت.

وی بیان کرد: تمام مراکز آموزشی، مراسم آیینی، مذهبی و مساجد، زیارتگاه‌ها، تالارهای پذیرایی و هر شغلی که در گروههای دو و سه وچهار وجود دارند شامل این تعطیلی خواهند بود، گروه رستوران‌دارها فقط مجاز به فعالیت بیرون بر هستند.

موسوی تصریح کرد: منع تردد شبانه کماکان برقرار است. خروج خودروهای بومی از شهرهای قرمز و ورود خودروهای غیر بومی به این شهرها ممنوع و مشمول جریمه یک میلیون تومانی می شوند، این پیک بسیار خطرناک است و امیدواریم همه عزیزان کمک کنند تا بتوانیم وضعیت را کنترل کنیم.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Facebook

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کاوش پلاس

مرزها بسته است، زائرین به هیچ عنوان مراجعه نکنند
معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان؛

مرزها بسته است، زائرین به هیچ عنوان مراجعه نکنند

پربازدیدهای یک ماه گذشته