ترتیب بازیها پس از قرعهکشی لیگ بیستم بهصورت زیر است که نام تیم میزبان را در ابتدا میخوانید:
* هفته اول
گلگهر سیرجان- سپاهان اصفهان
تراکتور تبریز تبریز- نفت مسجدسلیمان
ذوبآهن اصفهان- فولاد خوزستان
سایپا تهران تهران- پرسپولیس تهران
شهرخودرو مشهد مشهد- ماشینسازی تبریز
استقلال تهران- مس رفسنجان
صنعتنفت آبادان- پیکان تهران
آلومینیوم اراک- نساجی مازندران
* هفته دوم
سپاهان اصفهان- آلومینیوم اراک
نساجی مازندران- تراکتور تبریز
فولاد خوزستان- استقلال تهران
نفت مسجدسلیمان- سایپا تهران
مس رفسنجان- گلگهر سیرجان
پیکان تهران- شهرخودرو مشهد
ماشینسازی تبریز- ذوبآهن اصفهان
پرسپولیس تهران- صنعتنفت آبادان
* هفته سوم
تراکتور تبریز- سپاهان اصفهان
گلگهر سیرجان- فولاد خوزستان
سایپا تهران- نساجی مازندران
شهرخودرو مشهد- صنعتنفت آبادان
استقلال تهران- ماشینسازی تبریز
نفت مسجدسلیمان- پرسپولیس تهران
ذوبآهن اصفهان- پیکان تهران
آلومینیوم اراک- مس رفسنجان
* هفته چهارم
سپاهان اصفهان- سایپا تهران
مس رفسنجان- تراکتور تبریز
فولاد خوزستان- آلومینیوم اراک
ماشینسازی تبریز- گلگهر سیرجان
پرسپولیس تهران- شهرخودرو مشهد
پیکان تهران- استقلال تهران
نساجی مازندران- نفت مسجدسلیمان
صنعتنفت آبادان- ذوبآهن اصفهان
* هفته پنجم
نفت مسجدسلیمان- سپاهان اصفهان
تراکتور تبریز- فولاد خوزستان خوزستان
سایپا تهران- مس رفسنجان
گلگهر سیرجان- پیکان تهران
ذوبآهن اصفهان- شهرخودرو مشهد
آلومینیوم اراک- ماشینسازی تبریز
استقلال تهران- صنعتنفت آبادان
نساجی مازندران- پرسپولیس تهران
* هفته ششم
سپاهان اصفهان- نساجی مازندران
ماشینسازی تبریز- تراکتور تبریز
فولاد خوزستان- سایپا تهران
صنعتنفت آبادان- گلگهر سیرجان
شهر خودرو- استقلال تهران
پرسپولیس تهران- ذوبآهن اصفهان
پیکان تهران- آلومینیوم اراک
مس رفسنجان- نفت مسجدسلیمان
* هفته هفتم
پرسپولیس تهران- سپاهان اصفهان
تراکتور تبریز- پیکان تهران
نفت مسجدسلیمان- فولاد خوزستان
سایپا تهران- ماشینسازی تبریز
گلگهر سیرجان- شهرخودرو مشهد
ذوبآهن اصفهان- استقلال تهران
آلومینیوم اراک- صنعتنفت آبادان
نساجی مازندران – مس رفسنجان
* هفته هشتم
مس رفسنجان- سپاهان اصفهان
صنعتنفت آبادان- تراکتور تبریز
فولاد خوزستان- نساجی مازندران
پیکان تهران- سایپا تهران
ذوبآهن اصفهان- گلگهر سیرجان
شهرخودرو مشهد- آلومینیوم اراک
ماشینسازی تبریز- نفت مسجدسلیمان
استقلال تهران- پرسپولیس تهران
* هفته نهم
سپاهان اصفهان- فولاد خوزستان
تراکتور تبریز- شهرخودرو مشهد
سایپا تهران- صنعتنفت آبادان
گلگهر سیرجان- استقلال تهران
نساجی مازندران- ماشینسازی تبریز
پرسپولیس تهران- مس رفسنجان
نفت مسجدسلیمان- پیکان تهران
آلومینیوم اراک- ذوبآهن اصفهان
* هفته دهم
ماشینسازی تبریز- سپاهان اصفهان
ذوبآهن اصفهان- تراکتور تبریز
فولاد خوزستان خوزستان- مس رفسنجان
شهرخودرو مشهد- سایپا تهران
گلگهر سیرجان- پرسپولیس تهران
استقلال تهران- آلومینیوم اراک
پیکان تهران- نساجی مازندران
صنعتنفت آبادان- نفت مسجدسلیمان
* هفته یازدهم
پرسپولیس تهران- فولاد خوزستان
آلومینیوم اراک- گلگهر سیرجان
نفت مسجدسلیمان- شهرخودرو مشهد
مس رفسنجان- ماشینسازی تبریز
تراکتور تبریز- استقلال تهران
سپاهان اصفهان- پیکان تهران
سایپا تهران- ذوبآهن
نساجی مازندران- صنعتنفت آبادان
* هفته دوازدهم
صنعتنفت آبادان- سپاهان اصفهان
گلگهر سیرجان- تراکتور تبریز
ماشینسازی تبریز- فولاد خوزستان
استقلال تهران- سایپا تهران
آلومینیوم اراک- پرسپولیس تهران
شهرخودرو مشهد- نساجی مازندران
ذوبآهن- نفت مسجدسلیمان
پیکان تهران- مس رفسنجان
* هفته سیزدهم
سایپا تهران- گلگهر سیرجان
سپاهان اصفهان- شهرخودرو مشهد
پرسپولیس تهران- ماشینسازی تبریز
نفت مسجدسلیمان- استقلال تهران
فولاد خوزستان- پیکان تهران
تراکتور تبریز- آلومینیوم اراک
نساجی مازندران- ذوبآهن
مس رفسنجان- صنعتنفت آبادان
* هفته چهاردهم
ذوبآهن- سپاهان اصفهان
صنعتنفت آبادان- فولاد خوزستان
آلومینیوم اراک- سایپا تهران
پیکان تهران- ماشینسازی تبریز
تراکتور تبریز- پرسپولیس تهران
استقلال تهران- نساجی مازندران
گلگهر سیرجان- نفت مسجدسلیمان
شهرخودرو مشهد- مس رفسنجان
* هفته پانزدهم
سایپا تهران- تراکتور تبریز
نساجی مازندران- گلگهر سیرجان
فولاد خوزستان- شهرخودرو مشهد
سپاهان اصفهان- استقلال تهران
پرسپولیس تهران- پیکان تهران
نفت مسجدسلیمان- آلومینیوم اراک
مس رفسنجان- ذوبآهن
ماشینسازی تبریز- صنعتنفت آبادان