برخورد با خودروهای فاقد گواهی معاینه فنی در خوزستان از اول اردیبهشت‌

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان از آغاز طرح برخورد با خودروهای فاقد گواهی معاینه فنی از اول اردیبهشت‌ماه خبر داد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان از آغاز طرح برخورد با خودروهای فاقد گواهی معاینه فنی از اول اردیبهشت‌ماه خبر داد.

به گزارش کاوش اخبار، فاضل عبیات اظهار کرد: با بررسی‌هایی که در جلسات شورای هماهنگی ترافیک استان خوزستان انجام شده، مقرر شده است که از اول اردیبهشت‌ماه طرح برخورد با خودروهای فاقد گواهی معاینه فنی اجرا شود.

وی افزود: در سراسر استان خوزستان مراکز معاینه فنی به اندازه کافی وجود دارد و در اهواز نیز پنج مرکز شامل ١٣ خط فعالیت دارند و در مجموع، زیرساخت‌های لازم برای اجرای این طرح فراهم شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: توزیع این مراکز در سراسر استان خوزستان به شکل مناسبی انجام شده است. در ١٨ شهرستان، ٢۵ مرکز معاینه فنی خودروهای سبک با ٣۵ خط در حال فعالیت هستند و امیدواریم روند انجام معاینه فنی به صف‌های طویل منجر نشود.

به نوشته ایسنا، وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، افزود: طرح برخورد با خودروهای فاقد گواهی معاینه فنی در دیگر شهرهای خوزستان اجرا نمی‌شود؛ شورای عالی ترافیک کشور طرح برخورد با خودروهای فاقد گواهی معاینه فنی را برای کلانشهرها الزام کرده است اما با توجه به اینکه اکثر خودروهای استان به اهواز تردد می‌کنند، سامانه‌های هوشمند در اهواز این طرح را انجام می‌دهند. البته پلیس در همه جای کشور به صورت حضوری و یا با استفاده از سامانه‌ها به طور متمرکز با متخلفان برخورد می‌کند و ما نیز در اهواز ملزم به اجرای این طرح هستیم.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Facebook

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کاوش پلاس

پربازدیدهای یک ماه گذشته