اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

فرمانده سپاه خوزستان:

تعامل سپاه و نیروی انتظامی کمک شایانی به امنیت پایدار خوزستان است

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان گفت:با تشکیل قرارگاه برخورد با اراذل و اوباش و همچنین طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیر مجاز می‌توان با همکاری نیروی انتظامی در حوزه پیشگیری اجتماعی کمک شایانی به امنیت پایدار خوزستان کرد.

سردار سرتیپ حسن شاهوارپور یکشنبه در نشست هم اندیشی مسئولان ارشد سپاه حضرت ولیعصر (ع) و فرماندهی انتظامی خوزستان اظهار داشت : امیدواریم همکاری‌ها همانند گذشته مستمر و اقدامات به گونه ای برنامه ریزی شود که پیشگیرانه و اثر بخش باشند.

وی ادامه داد: در حوزه جرائم خشن و سرقت با فرماندهی انتظامی خوزستان برنامه ریزی خوبی با استفاده از ظرفیت بسیج پیش بینی شده تا نتیجه آن موجب رضایت مندی شهروندان شود.

فرمانده انتظامی خوزستان نیز در این نشست اظهارداشت : دشمن برای بر هم زدن امنیت و تشویش اذهان عمومی از هر حربه‌ای همانند انتشار کلیپ سرقت استفاده می کند.

سردار سیدمحمد صالحی ادامه داد : با حضور پلیس در خیابان‌ها، میادین و اماکن پرتردد و بکارگیری اقدامات انتظامی و همچنین تعامل و ارتباط با مردم با هدف آگاهی بخشی شاهد ارتقاء احساس امنیت در جامعه خواهیم بود.
وی بیان کرد: نیروی انتظامی با اشراف و تسلط اطلاعاتی همچنین حضور به موقع در سطح جامعه در راستای ارتقاء احساس امنیت اجتماعی گام های موثری برداشته است.

فرمانده انتظامی خوزستان ضمن تقدیر از تعامل سازنده سپاه، بسیج و نیروی انتظامی خاطر نشان کرد: برگزاری اینگونه نشست ها نقش مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی دارد.

سردار صالحی در پایان از اقدامات ارزنده سردار “عباس زاده” فرمانده پیشین انتظامی خوزستان تقدیر کرد و گفت: مجموعه تلاش های مستمر و برنامه ریزی شده ناجا و سپاه جلوگیری از اقدامات سوء است.

نشست هم اندیشی مسئولان ارشد سپاه حضرت ولیعصر (ع) استان و فرماندهی انتظامی خوزستان ظهر امروز یکشنبه در ستاد فرماندهی انتظامی خوزستان برگزار شد.

در راستای تقویت امنیت مناطق مختلف شهرستان اهواز قرار است گشت ویژه رضویون با بهره گیری از ظرفیت نیروهای بسیجی فعال شود.

منبع: ایرنا

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Facebook

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کاوش پلاس

صدای رژه مرگ را بشنوید!
یک قدم تا تکمیل ظرفیت بیمارستان های خوزستان؛

صدای رژه مرگ را بشنوید!

پربازدیدهای یک ماه گذشته