اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

گزارش یک ۲۲ بهمن دیگر در اهواز، اینبار در منفی دما

مردم اهواز از اقشار و اقوام مختلف در سرمای منفی بی سابقه ی اهواز در ۳۰ سال گذشته، آمده بودند تا نشان دهند گرچه از شرایط  زندگی سخت حاکم بر جامعه گله هایی هم دارند اما پای انقلابی که چهار دهه ی پیش رقم زده اند مانده اند و بر آن عهدی که بسته اند پایدارند.

از ساعت ۹ صبح امروز در اهواز هم زمان با سراسر کشور راهپیمایی ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسالامی ایران از میدان شهدا شروع شد و تا چهار راه آبادان ادامه داشت.

به گزارش پایگاه خبری کاوش؛ مردم اهواز بار دیگر برای حمایت از انقلاب اسلامی به میدان آمدند و چهل و یکمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را در کنار هم جشن گرفتند. همچنین شهادت سردار سلیمانی توسط آمریکای جنایتکار را محکوم  و در  چهلمین روز شهادت سردار؛ یاد او را گرامی داشتند.

مردم اهواز از اقشار و اقوام مختلف در سرمای منفی بی سابقه ی اهواز در ۳۰ سال گذشته، آمده بودند تا نشان دهند گرچه از شرایط  زندگی سخت حاکم بر جامعه گله هایی هم دارند اما پای انقلابی که چهار دهه ی پیش رقم زده اند مانده اند و بر آن عهدی که بسته اند پایدارند.

سه شنبه ۲۲ بهمن ماه اهوازی ها همزمان با دیگر نقاط خوزستان و سراسر کشور بار دیگر با رهبر انقلاب تجدید بیعت کردند و علاوه بر حمایت از نظام جمهوری اسلامی با در دست داشتن تصاویر شهید سردار سلیمانی و شعارهایی بر علیه آمریکا انزجار خود را از توطئه ها و اقدامات آمریکا و دیگر دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران نشان دادند.

مردم امروز حضور پررنگ خود را با بیان شعارهایی مانند ” ۲۲ بهمن ماه یوم الله؛ یوم الله”، “ملت ما بیدار است از فتنه گر بیزار است”، “این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده” و مرگ بر آمریکا و اسراییل نشان دادند. در این مراسم جوان ترها با صورت هایی مزین به نقاشی پرچم سه رنگ ایران اسلامی و مسن ترها با در دست داشتن پلاکاردها و تصاویر رهبرانقلاب و شهدای مقاومت به خصوص سردار قاسم سلیمانی حس قلبی خود به وطن را به نمایش گذاشتند.

میدان شهدا، خیابان سلمان فارسی و آزادگان، چهارراه فارسی و چهار راه آبادان مسیر اصلی راهپیمایی امروز در اهواز بود که با برپایی ایستگاه های نقاشی برای کودکان و نوجوانان، اجرای سرودهای حماسی و انقلابی و ایستگاه هایی برای پذیرایی در تلاش بودند تا ۲۲ بهمن امسال باشکوه و متفاوت تر رقم بخورد.

حضور انبوه مسئولین و جمعیت مردمی در راهپیمایی امروز نشان داد مردم در آستانه ورود به گام دوم انقلاب نه تنها دست از تحقق آرمان های انقلاب برنداشته اند بلکه بیش از پیش عزمی راسخ برای حمایت از انقلاب دارند.

آیت الله کعبی عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری سخنران پایانی راهپیمایی ۲۲ بهمن در اهواز بوده است؛ وی در بخشی از صحبت های خود گفته است که امروز جمهوری اسلامی ایران به قدرت جهانی تبدیل شده و هیمنه پوشالی آمریکا و اسرائیل را در هم شکسته است.

در بیش از ۱۰۰ نقطه دیگر خوزستان نیز راهپیمایی جشن پیروزی انقلاب برگزار شده است.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Facebook

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کاوش پلاس

پربازدیدهای یک ماه گذشته