شهردار اهواز:

مناطق کم برخودار از حداقل ها هم محروم هستند/ اراده ما حرکت در مسیر عدالت اجتماعی و فضایی است

شهردار اهواز گفت: تلاش می شود تا با مدیریت صحیح منابع شاهد مشکلات کمتری باشیم و خدمات لازم نیز به مناطق کم برخوردار ارائه شود.

شهردار اهواز گفت: تلاش می شود تا با مدیریت صحیح منابع شاهد مشکلات کمتری باشیم و خدمات لازم نیز به مناطق کم برخوردار ارائه شود.

به گزارش کاوش اخبار رضا امینی شهردار اهواز در حاشیه بازدید از مسائل و مشکلات منطقه کوی مهدیس اظهار کرد: برنامه هایی از ابتدا برای رفع مشکلات محلات کم برخوردار داشتیم و پیش از این محلات توسط شورای شهر نیز شناسایی شده اند، اگر چه در ادوار گذشته محله های کم برخوردار مشخص شده بودند اما به دلایلی رسیدگی لازم صورت نگرفت.

وی افزود: اراده جدی این شورا و به تبع آن شهرداری این است که در مسیر عدالت اجتماعی و فضایی از نظر توسعه امکانات، اقداماتی را در برنامه های کلان، میان مدت و کوتاه مدت انجام بدهیم تا بیشتر منابعی که حاصل می شود صرف رفع معضلات مناطق محروم شود.

امینی عنوان کرد: اگر چه ممکن است در مناطق برخوردار هم مشکلاتی وجود داشته باشد اما مناطق کم برخودار از حداقل ها هم محروم هستند.

شهردار اهواز گفت: مردمی بافرهنگ بالا، متدین و انقلابی در محلات کم برخوردار با مشقت زندگی می کنند و حق آن ها بیشتر است و به نظرم در حق آن ها کوتاهی شده است و باید جبران شود.

وی تاکید کرد: باید بتوانیم منابع لازم را تامین و رضایت شهروندان را شاهد باشیم و روزی برسد که فاصله طبقاتی محلات را به کمترین حد ممکن برسانیم، تا در محلات برخوردار و کم برخودار توازن نسبی برقرار شود.

امینی با بیان اینکه مدیریت منابع از موارد اصلی رفع معضلات مناطق کم برخودار است، تصریح کرد: تلاش می شود تا با مدیریت صحیح منابع شاهد مشکلات کمتری باشیم و خدمات لازم نیز به مناطق کم برخوردار ارائه شود.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Facebook

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کاوش پلاس

حضور در مدرسه را اجباری کنید برخورد می شود
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان؛ 

حضور در مدرسه را اجباری کنید برخورد می شود

پربازدیدهای یک ماه گذشته