توضیح آبفا در خصوص علت قطعی آب در اهواز

 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به قطعی آب اهواز، گفت: خطوط شبکه آب اهواز فرسوده هستند و باید بازسازی شوند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به قطعی آب اهواز، گفت: خطوط شبکه آب اهواز فرسوده هستند و باید بازسازی شوند.

به گزارش کاوش اخبار محمدرضا کرمی نژاد در خصوص قطعی آب اهواز و همچنین تحت تاثیر قرار گرفتن کیفیت آب، اظهار کرد: در پی توسعه، اصلاح و بازسازی شبکه فاضلاب اهواز، در تقاطع خیابان انقلاب و شیخ بهایی با خط انتقال آب شرب ۶۰۰ میلیمتری برخورد کردیم. بنابراین قطعا این لوله باید تعمیر می شد اما با حداقل کم آبی یا بی آبی.

وی افزود: این لوله کاملا پوسیده بود و سال ها است که حدود ۳۰۰ لیتر بر ثانیه آب از آن خارج می شود. این لوله مسیر فاضلاب را هم کاملا بسته بود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: در طول سه چهار شبانه روز گذشته همکاران تلاش کردند تا شاید بتوانند خط را بی آب کنند که از بامداد (۲ آذرماه) به دلیل بی آب نشدن خط، ناچار به خارج کردن تصفیه خانه از مدار شدند.

کرمی نژاد ادامه داد: در پی این عملیات حدود سه چهار ساعت بعد منطقه بی آب و خط آب جدید نصب شد.

وی با بیان اینکه خطوط شبکه آب اهواز فرسوده هستند و باید بازسازی شوند، بیان کرد: برای اصلاح شبکه آب و فاضلاب برنامه داریم. کار اصلاح شبکه فاضلاب آغاز شده است تا کمی پیش برود؛ اصلاح شبکه آب، احداث تصفیه خانه جدید و بازسازی تصفیه خانه های فعلی انجام خواهد شد.

به نوشته ایسنا کرمی نژاد که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، عنوان کرد: در حال حاضر بازسازی شبکه آب و فاضلاب در حال انجام است اما اولویت نخست با شبکه فاضلاب است. در اولویت بعدی شبکه آب اهواز را به صورت کامل بازسازی خواهیم کرد.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Facebook

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کاوش پلاس

حضور در مدرسه را اجباری کنید برخورد می شود
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان؛ 

حضور در مدرسه را اجباری کنید برخورد می شود

پربازدیدهای یک ماه گذشته