باند سارقان مسلح در خوزستان دستگیر شد

 رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: ۲ سارق مسلح که در شهرهای مختلف این استان دست به سرقت می زدند شناسایی و دستگیر شدند.

رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: ۲ سارق مسلح که در شهرهای مختلف این استان دست به سرقت می زدند شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش کاوش اخبار به نقل از روابط عمومی دادگستری خوزستان حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی بیان کرد: در پی وقوع سرقت مسلحانه و چند فقره سرقت به عنف طی روزهای گذشته در چندین شهر خوزستان از جمله سرقتی در یکی از محله های اهواز که تصاویر آن در فضای مجازی منتشر شد، موضوع بلافاصله در دستور قضایی قرار گرفت.

وی ادامه داد: با تدبیر قضایی، امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی و با جدیت نیروی پلیس ماموران دایره مبارزه با سرقت مسلحانه نیروی انتظامی خوزستان ۲ نفر از سارقان در شهرستان ماهشهر شناسایی و پس از اخذ نیابت قضائی از اهواز طی عملیاتی دستگیر شدند.

مرادی افزود: از این افراد ۲ قبضه کلت کمری، ۶۴ تیر فشنگ‌ جنگی‌ کلت، سه تیغه خشاب، یک قبضه اسلحه شکاری، پنج دستگاه گوشی تلفن و مقدار ۳۵ لیتر مشروب کشف و ضبط شد.

رئیس کل دادگستری خوزستان بیان کرد: متهمان که سابقه دار بوده و به مشارکت در چندین فقره سرقت مسلحانه، قدرت نمایی با سلاح، حمل و نگهداری اسلحه غیر مجاز و راهزنی اعتراف کردند با صدور قرار لازم در بازداشت به سر می برند.

وی ضمن هشدار به برهم زنندگان امنیت و آسایش شهروندان، اظهار داشت: تاوان سختی در انتظار مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت جامعه است.

فرمانده انتظامی استان خوزستان نیز روز گذشته از دستگیری سارقان طلا فروشی ماهشهر که ۲ سال پیش اقدام به سرقت طلاهای یک طلافروش در این شهرستان کرده بودند خبر داد

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Facebook

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کاوش پلاس

حضور در مدرسه را اجباری کنید برخورد می شود
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان؛ 

حضور در مدرسه را اجباری کنید برخورد می شود

پربازدیدهای یک ماه گذشته