اژه‌ای: ‌از این همه مشکل در خوزستان شرمنده مردم شدیم

رئیس قوه قضائیه گفت: وجود این همه مسائل و مشکلات در استان خوزستان با وجود این همه ظرفیت‌های غنی، مسئولین کشوری را شرمنده مردم این استان می‌کند.

تابناک: رئیس قوه قضائیه گفت: وجود این همه مسائل و مشکلات در استان خوزستان با وجود این همه ظرفیت‌های غنی، مسئولین کشوری را شرمنده مردم این استان می‌کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در مراسم دیدار با قضات و کارکنان دادگستری استان خوزستان در اهواز، با اشاره به برخی از افتخارات استان خوزستان در طول دوران دفاع مقدس، اظهار داشت: شهدا و جانبازان استان خوزستان جزو، افتخارات این سرزمین هستند که همیشه مورد ستایش و تقدیس باید باشند و در مقابل حل مسائل مردم باید آنها را ولی نعمت خود دانست.

وی افزود: استان خوزستان، دارای ظرفیت‌های پیدا و پنهان بسیار است که ظرفیت‌های غنی برای توسعه و پیشرفت استان هستند اما در مقابل این ظرفیت‌ها، مشاهده مسائل و مشکلات عدیده استان، مدیران کشوری را شرمنده مردم کرده است و امروز همه برای حل این مسائل مصمم کرده است.

رئیس قوه قضائیه تصریح کرد: امروز همه مدیران و مسئولان کشوری در حل مسائل مردم مصمم و با اراده هستند که در این زمینه، مشکلات و عوامل پیشگیری کننده در امر حل مسائل مردم بسیار هستند که با صبر و استقامت قابل رفع و عبور هستند.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Facebook

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کاوش پلاس

حضور در مدرسه را اجباری کنید برخورد می شود
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان؛ 

حضور در مدرسه را اجباری کنید برخورد می شود

پربازدیدهای یک ماه گذشته