تا ۱۰ روز آینده حداقل یک حقوق به کارگران هفت تپه پرداخت خواهد شد

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی گفت: عملی کردن شعار رونق تولید مهمترین برنامه پیش رو در شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه است.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی گفت: عملی کردن شعار رونق تولید مهمترین برنامه پیش رو در شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه است.

به گزارش کاوش اخبار ،عبدعلی ناصری در گفتگوی زنده تلویزیونی بخش خبر ۱۴ با اشاره به واگذاری کشت و صنعت نیشکر هفته تپه به این مجموعه بیان کرد: اولین قدم بعد از واگذاری شرکت هفت تپه پرداخت سه ماه حقوق معوقه کارگران است که تا ۱۰ روز آینده حداقل یک حقوق به آن‌ها پرداخت خواهد شد.

وی افزود: مابقی حقوق کارگران نیز در فواصل کوتاه مدت طبق توافق قبلی با حمایت بانک‌های ملی و صادرات پرداخت می‌شود.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با اشاره به اینکه در زمان باقی مانده اراضی آسیب‌دیده در مجموعه نیشکر هفت تپه به زیر کشت خواهد رفت، گفت: طبق پیش بینی‌ها اورهال مجموعه نیشکر هفت تپه تا دو ماه آینده انجام می‌شود و همه بخش‌های این کارخانه به چرخه تولید بازخواهند گشت.

ناصری با اشاره به برداشت نیشکر از اول آبان ماه گفت: تا زمان آماده شدن کامل این کارخانه محصول هفت تپه برای فرآوری به کارخانه‌های نیشکر دهخدا و امام خمینی در استان خوزستان منتقل می‌شود.

وی با اشاره به برنامه ریزی برای اجرای طرح‌های طولانی مدت برای رونق این مجموعه بعد از واگذاری کامل، از مسئولان خواست همکاری لازم برای بازگشت این کارخانه به چرخه تولید را داشته باشند.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Facebook

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کاوش پلاس

پربازدیدهای یک ماه گذشته