به همت بسیج رسانه‌ خوزستان؛

از پیشکسوتان رسانه و دفاع مقدس تجلیل شد

جلسه دیدار و تقدیر از پیشکسوتان رسانه و هشت سال دفاع مقدس با همت بسیج رسانه استان خوزستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی، سجاد بهمئی مسؤل بسیج رسانه استان گفت: زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس ، شهدای مدافع حرم و شهدای اصحاب رسانه ما از معنویات و فرمایشات بنیان گزار انقلاب امام راحل و رهبر معظم از زمان انقلاب تا کنون بوده است که باید همواره در هر زمان یاد و خاطره شهدای معزز را گرامی بداریم و از ایثارگران و جانبازانی که با جان خود را برکف گذاشته بودند و وارد میدان نبرد حق علیه باطل شدند را همواره باید گرامی بداریم.

بهمئی عنوان کرد : بسیج رسانه خوزستان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس با حضور ایثارگران دفاع مقدس در رسانه استان عنوان کرد: اصحاب رسانه، پرچمداران مبارزه با جنگ نرم هستند.
وی با بیان اینکه حضور رسانه ها پا به پای رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس، افتخاری نو آفرید، تصریح کرد: بهترین سازمانی که در 8سال جنگ تحمیلی، توانست مقابل دشمن تابن دندان مسلح، ایستاد، بسیجیان بودند که با همت مردم فداکار ایران و ایثار جوانان رشید به راه افتاد و دوران دفاع مقدس را به حماسه همیشه ماندگار تاریخ تبدیل کرد.

بسیج رسانه همواره با تکیه بر رهنمودهای رهبر انقلاب و ایجاد بستری مناسب برای اصحاب رسانه، شناسایی ظرفیت های موجود برای خنثی سازی نقشه های شوم دشمنان انقلاب و ملت ایران اخذ می کند، که همواره نیازمند فرهنگ سازی و آشنا کردن نسل های بعد از انقلاب و دفاع هشت ساله مقدس با استفاده از وصایای شهدای دفاع مقدس است که با وجود پیشکسوتان رسانه و جنگ هشت ساله تحمیلی می توان به آن جامه عمل پوشاند.

در پایان این دیدار ها،‌ با اهدا لوح سپاس و تمثال سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی از پیشکسوتان رسانه خوزستان به خاطر مجاهدت‌های دوران دفاع مقدس تجلیل شد

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Facebook

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کاوش پلاس

پربازدیدهای یک ماه گذشته