معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده؛

فرهنگ حجاب را ابتدا باید در ادارات و دانشگاه ها ترویج داد

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: جایگاه زن ایستادگی و سازندگی است و باید با حمایت از این قشر جامعه‌ای قدرتمند ساخت.

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: جایگاه زن ایستادگی و سازندگی است و باید با حمایت از این قشر جامعه‌ای قدرتمند ساخت.

به گزارش کاوش اخبار انسیه خزعلی عصر روز چهارشنبه در دیدار نماینده ولی فقیه در خوزستان که در بیت وی انجام شد بیان کرد: باید با حمایت از زنان شرایط را برای فعالیت اقتصادی آنها بیشتر فراهم‌کنیم.
وی با بیان اینکه نخستین سفر استانی خود را به خوزستان اختصاص دادم افزود:خوزستان را وطن خود می‌دانم و در دوران دفاع مقدس و جوانی خود را در این استان سپری کردم.

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: خوزستان برای من پر از خاطره است و البته محرومیت‌های استان در دوران جنگ تحمیلی و پس از آن باعث شد که خوزستان دچار مشکلات زیادی شود.
خزلی ادامه داد: محرومیت و مشکلات موجود در خوزستان مسوولیت دولت را سنگین تر می کند، به همین‌منظور رییس جمهوری تاکید دارند که به خوزستان نگاه ویژه داشته باشیم.
وی بیان کرد: باید زمینه تقویت و آموزش در بحث فرهنگی و نیز سواد رسانه‌ای بانوان را فراهم کرد و تا جایی که امکان باشد حمایت خواهیم کرد.

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با اشاره به تاخیر افتادن ازدواج جوانان در جامعه افزود: این امر باعث نزولی شدن نرخ جمعیت شده که بسیار نگران کننده است.

خزلی در ادامه با اشاره به اهمیت توجه به رعایت حجاب اسلامی در جامعه بیان کرد: برای بهبود حفظ و رعایت حجاب در جامعه ابتدا باید این فرهنگ را در ادارات و دانشگاه ها ترویج داد؛ می‌توان با پوشش زیبا و خوشرنگ زنان و جوانان را به رعایت حجاب ترغیب کرد.

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده عصر چهارشنبه در سفری ۲ روزه وارد خوزستان شد.

حضور در نشست هایی با موضوع دفاع مقدس و بررسی مشکلات بانوان خوزستانی و زنان موفق از برنامه‌های سفر خانم خزعلی است.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Facebook

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کاوش پلاس

پربازدیدهای یک ماه گذشته