منصوریان سرمربی صنعت نفت شد

علیرضا منصوریان سکان دار آخرین تیم بدون سرمربی لیگ برتر شد و فصل بعد در آبادان خواهد بود.

علیرضا منصوریان سکان دار آخرین تیم بدون سرمربی لیگ برتر شد و فصل بعد در آبادان خواهد بود.

به گزارش “ورزش سه”، حضور علیرضا منصوریان در فصل بیست و یکم لیگ برتر به عنوان سرمربی اتفاقات عجیب و غریبی را به همراه داشت. منصوریان چند هفته پیش به عنوان سرمربی آلومینیوم اراک در فصل پیش رو انتخاب شده بود اما این تصمیم از سوی رییس کارخانه آلومینیوم وتو و در نهایت هدایت تیم دوباره به رسول خطیبی محول شد تا خبر توافق با منصوریان حذف و خطیبی دوباره به عنوان سرمربی آلومینیوم انتخاب شود.

ماجراهای کادرفنی فصل آینده صنعت نفت هم در نوع خود عجیب و قابل توجه بود. آنها که سیروس پورموسوی را به عنوان سرمربی خود داشتند و حتی یک سال هم از قرارداد وی باقی مانده بود، خیال ادامه همکاری با او را در سر داشتند. پورموسوی در شرایطی که حتی در نشست صنعت به عنوان سرمربی حاضر شده بود، در نهایت به باشگاه تاکید کرد تا زمانی که پرداخت‌های باقی مانده از فصل گذشته صورت نگیرد و بودجه‌ای برای فصل جاری تیم از سوی وزارت نفت یا هر ارگانی که قرار است صنعت نفت را اداره کند؛ تعیین نشود حاضر نیست تمرینات تیم را شروع کند و با تحریم تمرین توسط او تایم ویژه پیش فصل و نقل و انتقالات برای صنعت نفت از دست رفت.

این اتفاقات سبب شد تا صنعت نفت به تنها تیم لیگ برتری تبدیل شود که وضعیت مشخصی از لحاظ کادرفنی برای فصل بیست و یکم ندارد. آنها پس از اینکه پورموسوی رسما به نفت مسجد سلیمان پیوست مذاکرات جدی خود را با منصوریان پیش گرفتند و با دو شرط اصلی علی منصور که تعیین بودجه دقیق فصل بعد و تمدید با بازیکنان اصلی این تیم بود مواجه شدند.

در روزهای اخیر صنعت نفت قرارداد طالب ریکانی، فاخر تهامی، محمود مطلق زاده و محمدرضا غبیشاوی را تمدید کرده و همچنین عباس بوعذار و رضا جبیره را به خدمت گرفته است تا در جهت خواسته‌های منصوریان گام بردارد. همچنین چند روزی است که تمرینات صنعت نفت در آبادان و زیر نظر مربیان بومی این شهر آغاز شده است تا بیش از این زمان پیش فصل را از دست ندهند.

حالا صنعت نفت آخرین تیمی است که سرمربی خود را انتخاب کرده و با انتخاب علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی این تیم پرونده کادر فنی تیم های لیگ برتر در فصل جاری بسته شد. منصوریان سرمربی سابق استقلال، تراکتور و آلومینیوم، بار دیگر سکان دار اصلی یک تیم پرهوادار و قدیمی شده و کار بسیار سختی پیش روی خود خواهد داشت.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Facebook

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کاوش پلاس

مرزها بسته است، زائرین به هیچ عنوان مراجعه نکنند
معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان؛

مرزها بسته است، زائرین به هیچ عنوان مراجعه نکنند

پربازدیدهای یک ماه گذشته