۲۴ اردیبهشت، اعلام نتیجه نهایی بررسی صلاحیت کاندیداهای شورای شهر 

فرماندار اهواز گفت: نظر قطعی و نهایی هیات نظارت استان در خصوص تایید یا رد صلاحیت به داوطلبان شورای شهر در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ابلاغ می‌شود.

فرماندار اهواز گفت: نظر قطعی و نهایی هیات نظارت استان در خصوص تایید یا رد صلاحیت به داوطلبان شورای شهر در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ابلاغ می‌شود.

به گزارش کاوش اخبار، جمال عالمی نیسی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: نظر قطعی و نهایی هیات نظارت استان در خصوص تایید یا رد صلاحیت به داوطلبان شوراهای کلانشهراهواز و شهر الهایی که شکایت کرده بودند، ۲۴ اردیبهشت توسط فرمانداری به آنها ابلاغ می‌شود.

وی افزود: بر اساس برنامه زمان بندی انتخابات، رسیدگی و بررسی نهایی به شکایت داوطلبان شوراهای شهرهای اهواز و الهایی که توسط هیات اجرایی و هیات نظارت شهرستان رد صلاحیت شدند از نهم اردیبهشت توسط هیات نظارت استان آغاز شده بود و تا ۲۱ اردیبهشت به پایان می رسد.

رییس حوزه انتخابیه اهواز ادامه داد: هیات نظارت استان، نظر قطعی و نهایی خود را در خصوص نتیجه رسیدگی به شکایات داوطلبان ردصلاحیت شده در هیات اجرایی و هیات نظارت شهرستان را ۲۲ اردیبهشت به ستاد انتخابات استان خوزستان ابلاغ می‌کند.

عالمی نیسی گفت: ستاد انتخابات استان نظر قطعی و نهایی هیات نظارت استان را ۲۳ اردیبهشت در خصوص نتیجه شکایت داوطلبان رد صلاحیت شده در هیات اجرایی و هیات نظارت شهرستان را به فرمانداری ابلاغ و فرمانداری اهواز نیز ۲۴ اردیبهشت به داوطلبان ابلاغ می‌کند.

وی افزود: ۲۸ داوطلب عضویت در شوراهای اسلامی کلانشهراهواز و شهر الهایی در هیات اجرایی و ۸۳ نفر در هیات نظارت شهرستان به علت نواقص مدارک و عدم صلاحیت،رد صلاحیت شدند.

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی همزمان با سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می شود.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Facebook

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 11 =

آخرین اخبار

کاوش پلاس

پربازدیدهای یک ماه گذشته