جریمه ۲ هزار خودرو در ایام عید فطر خوزستان

در بازه زمانی ۲۱ تا ۲۵ اردیبهشت ماه ۹۸۹ دستگاه خودرو در داخل شهر‌ها و یک هزار و ۹۴ خودرو در ورودی شهر‌های این استان برابر قانون جریمه ۱۰ میلیون ریالی شدند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی خوزستان اظهار داشت: از روز ۲۱ تا ۲۵ اردیبهشت ماه ورودی‌های خوزستان به صورت جدی کنترل شده و ۱۷۰ دستگاه خودرو نیز توقیف شدند همچنین در این مدت به چهار هزار و ۳۸۵ خودرو تذکر داده شد و از ورود ۲ هزار و ۵۳۷ دستگاه خودرو نیز جلوگیری شد.جریمه ۲ هزار خودرو در ایام عید فطر خوزستان

به گزارش کاوش اخبار، سرهنگ مختار حیدری افزود: ۲ هزار و ۷۰ دستگاه خودرو توسط دوربین‌ها و ۶ هزار و ۸۳۶ خودرو توسط عوامل پلیس جریمه ۲ میلیون ریالی شدند. در این مدت همچنین ۲۸۴ مورد جریمه پنج میلیون ریالی اعمال شد.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: در مدت مذکور سه هزار و ۲۲۷ مورد بازدید از اصناف خوزستان انجام شد و علاوه بر ۲ هزار و ۸۱۴ مورد تذکر تعداد ۶۰ واحد صنفی نیز پلمب شدند.

وی افزود: قبل از ایام عید فطر در حوزه فرهنگی کار‌های بسیار خوبی در سطح خوزستان انجام شد که بسیار موثر بود. اگر از ابتدای شیوع کرونا این اقدامات در خوزستان انجام می‌شد موثرتر بود.

حیدری گفت: عوامل نیروی انتظامی همچنان در ورودی آرامستان‌های خوزستان از جمله قبرستان سید هادی حضور دارند و از ورود مردم جلوگیری می‌کنند، اما در کل نمی‌توان با افراد برخورد کرد اگرچه از میزان تجمع نسبت به قبل کاسته شده است.

در حال حاضر ۱۶ شهرستان خوزستان در وضعیت نارنجی و ۱۱ شهرستان در شرایط زرد کرونایی قرار دارند.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Facebook

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

آخرین اخبار

کاوش پلاس

پربازدیدهای یک ماه گذشته