اخبار خوزستان | kavoshakhbar.ir

رئیس اداره میراث فرهنگی دزفول:

۱۶ اخطاریه برای مالکان باغ ویلاهای غیرمجاز در دزفول صادر شد

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری دزفول گفت: ۱۶ اخطاریه به مالکان باغ ویلاهای دزفول در راستای تبلیغ اجاره باغ به مهمانان نوروزی در فضای مجازی صادر شد.

حجت الله آریایی نیا اظهار کرد: ۱۶ باغ ویلای غیرمجاز در دزفول که اقدام به تبلیغات غیرمجاز در راستای پذیرش مهمان و مسافر نوروزی در فضای مجازی کرده بودند، با همکاری پلیس نظارت بر اماکن عمومی شهرستان دزفول شناسایی و با صدور اخطاریه، مجبور به حذف تبلیغات از فضای مجازی خود شدند.

وی افزود: بر اساس مصوبه شورای تأمین و ستاد شهرستانی مبارزه با کرونا، اجاره باغ ویلا به مسافران نوروزی و سایر افراد تا پایان فروردین‌ماه سال ۹۹ در شهرستان دزفول ممنوع است.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری دزفول از مالکان باغ ویلاها خواست تا برای حفظ سلامت خود و دیگران و برای مقابله با ویروس کرونا از اجاره و در اختیار قرار دادن باغ ویلاهای خود، خودداری کنند.

آریایی نیا تصریح کرد: در این ایام کرونایی، تمامی باغ ویلاهای دزفول توسط اداره میراث فرهنگی و نیروی انتظامی به طور جدی رصد خواهند شد.

وی ادامه داد: در صورت مشاهده تخلف و پذیرش مهمان، تمامی خدمات موجود در باغ همچون آب، برق و گاز تا پایان فروردین‌ماه قطع و باغ ویلای مورد استفاده پلمب و با مالک به طور قاطع برخورد قانونی خواهد شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری دزفول از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف در خصوص اقامت گردشگران در باغ ویلاهای شهرستان دزفول موضوع را به معاونت گردشگری این اداره به شماره تلفن ۴۲۴۳۰۲۴۱ الی ۴۲۴۳۰۲۴۲ اطلاع دهند.

منبع: مهر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.