اخبار خوزستان | kavoshakhbar.ir

از سوی استاندار خوزستان صورت گرفت؛

سرپرست به جای سرپرست در معاونت منابع انسانی استاندری خوزستان

استاندار خوزستان بعد از هشت ماه سرپرستی از سوی کیامرث حاجی زاده، یک سرپرست جدید برای معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندری خوزستان منصوب کرد.

با صدور حکمی از سوی غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، پروانه ولوی به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خوزستان منصوب شد.

پیش از این کیامرث حاجی زاده به مدت هشت ماه سرپرستی این معاونت را برعهده داشت. ولوی پیش از این مشاور استاندار در امور حقوق شهروندی را عهده دار بود

دکتر پروانه ولوی (متولد آغاجاری خوزستان)، تحصیلات دانشگاهی خود را در مقطع دکتری فلسفه تعلیم و تربیت دانشکده علوم تربیتی و روان‌شناسی دانشگاه شهید چمران اهواز به اتمام رساند. معاونت آموزش دانشکده علوم تربیتی و روان‌شناسی و عضو ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی دانشگاه شهید چمران اهواز از جمله فعالیت‌های وی است.

وی علاوه بر تدریس دروس دانشگاهی به راهنمایی، مشاوره و داوری پایان‌نامه‌های دانشجویان نیز مشغول است و تاکنون چندین جلد کتاب و مقاله به رشته تحریر درآورده است. «سازنده‌گرایی دیدگاهی نو در تعلیم و تربیت»، «بررسی مقایسه‌ای مدیریت تعارض از دیدگاه اسلام و سایر مکاتب علمی» و «تربیت اخلاقی در سیره تربیتی پیامبر» برخی از این آثار است.

منبع: مهر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.