اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دعوت از کارمند برق منطقه ای خوزستان برای قضاوت در مسابقات تکواندو قهرمانی اروپا

فدراسیون جهانی تکواندو از اسماعیل اسفندیاری کارمند شرکت برق منطقه ای  خوزستان، به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران جهت قضاوت مسابقات تکواندو قهرمانی اروپا دعوت رسمی بعمل آورد.

پس از حضور اسماعیل اسفندیاری در دوره هماهنگی داوران بین المللی تکواندو در کشور روسیه و کسب بالاترین نمره ممکن در تمامی آزمون های فنی فدراسیون جهانی تکواندو و اخذ مجوز حضور برای قضاوت در سال ۲۰۲۰ ، با دعوت رسمی فدراسیون تکواندو اروپا ، برای چهارمین سال پیاپی  بعنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران  در این مسابقات حاضر و اولین مسابقه رسمی جهان در اروپا را قضاوت می­کند.

بر پایه همین گزارش این مسابقات از معتبر ترین مسابقات تقویم ورزشی فدراسیون جهانی تکواندو WTF است و چهل و یکمین سال خود را در گروه G2 سپری و در ماه مارچ ۲۰۲۰ مقارن با اسفند ۹۸ به میزبانی کشور بلژیک برگزار می شود.

شایان ذکر است اسماعیل اسفندیاری از کارکنان شرکت برق منطقه ای خوزستان، مربی و داور بین المللی فدراسیون جهان تکواندو و رئیس کمیته داوارن خوزستان می باشد که در سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ در مسابقات قهرمانی اروپا به عنوان داور برگزیده انتخاب شد.

از وی همچنین بدلیل ایفای نقش موثر در بین ورزشکاران برای نهادینه نمودن مدیریت مصرف انرژی و به عنوان سفیر ورزشکاران در این بخش، توسط مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان، تقدیر شده است.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Facebook

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کاوش پلاس

محدودیت ها را اعمال کنید قبل از آنکه شیوع ویروس همه گیر شود و نتوان کاری کرد
صدای ناقوس مرگ کرونا دوباره در خوزستان در حال به صدا در آمدن است؛

محدودیت ها را اعمال کنید قبل از آنکه شیوع ویروس همه گیر شود و نتوان کاری کرد

پربازدیدهای یک ماه گذشته