اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

 اهداء اقلام کمکی شرکت فولاد اکسین به دانش آموزان مدرسه شهید چمران شهرستان کارون

اقلام کمکی شرکت فولاد اکسین خوزستان در بین دانش آموزان مدرسه ی شهیدچمران شهرستان کارون توزیع شد.

به گزارش کاوش به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان، صبح شنبه ۲۱ دی مراسمی باحضور مدیر روابط عمومی و مدیر خدمات عمومی و رفاه شرکت فولاد اکسین در مدرسه شهیدچمران شهرستان کارون برگزار و اقلام کمکی این شرکت به دانش آموزان اهداء شد.

هومن خورشید مدیر روابط عمومی فولاد اکسین طی سخنانی در این مراسم اظهار کرد: کمک اخیر این شرکت به مدرسه شهید چمران و تهیه کردن اقلامی که دانش آموزان عزیز ما امروز از آنها بهره مند هستند، وظیفه بوده و امیدواریم با اخذ اعتبار در سالیان بعدی نیز ادامه پیدا کند و کمک های بیشتری را در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی شرکت فولاد اکسین انجام دهیم.

خورشید ضمن تاکید بر گرامیداشت یاد و خاطر سردار شهید سلیمانی فقدان این مرد بزرگ را تسلیت گفت، و افزود: سپهبد سلیمانی در قلب دشمن می رفت و راحتی و آرامش خود را فدا می کرد تا امنیت کشور را حفظ کند، یادمان می آید در چند سال قبل، هر لحظه ممکن بود ملت و کشور ما مورد هجوم داعش قرار گیرد اما با رشادت های شهید سلیمانی داعش نتوانست به کشور عزیزمان ایران حمله کند.

وی در پایان اظهار داشت: خوشحال هستیم که این کمکها شور و اشتیاق را بین دانش آموزان ایجاد کرده و ان شاء الله در آینده این بچه ها بتوانند شهر و کشور را آباد و مردم از خدماتشان بهره مند شوند و از میان آنها سردار سلیمانی های دیگری ظهور کند.

گفتنی ست در این مراسم آقای باغلایی رئیس آموزش و پروش شهرستان کارون ضمن تقدیر از شرکت فولاد اکسین در انجام مسئولیت های اجتماعی در تجهیز مدارس روستای قلعه چنان با اهدا لوح به مدیرعامل شرکت فولاد اکسین و مدیران از همکاری این شرکت تقدیر بعمل آورد.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Facebook

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کاوش پلاس

۹ شهر قرمز شدند/۵ شهر نارنجی پرخطر
اعلام وضعیت هشدار توسط دانشگاه علوم پزشکی اهواز؛

۹ شهر قرمز شدند/۵ شهر نارنجی پرخطر

پربازدیدهای یک ماه گذشته