اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

تمامی امتحانات دانشگاه‌ها و مدارس خوزستان در ۱۵ دی ماه لغو شد

امتحانات تمامی مدارس و دانشگاه‌های استان خوزستان در روز یکشنبه ۱۵ دی ماه به دلیل برگزاری مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در اهواز لغو شده است.

استاندار خوزستان تمامی ادارات و مدارس اهواز و چند شهرستان دیگر استان را فردا یکشنبه به دلیل حضور مردم خوزستان در مراسم تشییع و وداع با پیکر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی تعطیل اعلام کرد.

بر همین اساس اداره کل آموزش و پرورش استان اعلام کرد امتحانات داخلی مدارس در سطح استان فردا یکشنبه لغو است و مدیران مدارس برای برگزاری آن در پایان امتحانات نوبت اول برنامهریزی کنند.

روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز نیز اعلام کرد که تمام امتحانات این دانشگاه فردا لغو است و زمان برگزاری مجدد آن ها متعاقبا اعلام می شود و همچنین این دانشگاه وسیله نقلیه برای رفت و آمد دانشگاهیان در ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح فردا از محل مسجد امام جعفر صادق (ع) در کوی استادان برای شرکت اساتید و دانشجویان در این مراسم فراهم کرده است.

همچنین دانشگاه آزاد اسلامی اهواز و دانشگاه علوم پزشکی اهواز نیز اعلام کردند که امتحانات پایان ترم این دانشگاهها فردا یکشنبه لغو و در زمان دیگری برگزار می شود.

روابط عمومی دانشگاه پیام نور خوزستان نیز اعلام کرد که به منظور شرکت دانشجویان و کارکنان این دانشگاه در مراسم با شکوه تشییع پیکر شهید سلیمانی تمامی آزمون های این دانشگاه در تاریخ‌های ۱۵، ۱۶ و ۱۷ دی ماه امسال لغو است و تاریخ جدید امتحانات اعلام خواهد شد.
فردا یکشنبه ۱۵ دی خوزستان نخستین میزبان پیکر پاک و مطهر سردار رشید اسلام سپهبد شهید قاسم سلیمانی در کشور خواهد بود.

تشییع پیکر شهدای مقاومت فردا از ساعت هشت صبح در شهرستان اهواز از میدان مولوی به سمت چهارراه سلمان فارسی(نادری) برگزار می‌شود.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Facebook

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کاوش پلاس

۹ شهر قرمز شدند/۵ شهر نارنجی پرخطر
اعلام وضعیت هشدار توسط دانشگاه علوم پزشکی اهواز؛

۹ شهر قرمز شدند/۵ شهر نارنجی پرخطر

پربازدیدهای یک ماه گذشته