اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

صرفه جویی ٣٠٠ میلیارد ریالی با بازسازی و راه اندازی توربین رستون

با تلاش كارشناسان شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري توربين رستون ١٧٥٠ واحد بهره برداري شماره ٣ آغاجاري تعمير، بازسازي و راه اندازي شد.

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری با اعلام این خبر گفت: با توجه به نیاز عملیاتی و در راستای جلوگیری از توقف و یا کاهش تولید در واحد بهره برداری شماره ٣ آغاجاری توربین رستون واحد مذکور که از سال ۱۳۹۰  به دلیل ایرادات فنی امکان راه اندازی نداشت، پس از یکسال کار و تلاش کارشناسان و متخصصان این شرکت، تعمیر و بازسازی گردید و پس از مقاوم سازی فونداسیون و رفع اشکال از امکانات جانبی، زمینه نصب توربین ، پمپ و انجام اتصالات به شکل مطلوب فراهم شد.

مهندس ابراهیم پیرامون عنوان کرد: با توجه به مشکلات موجود در زمینه تامین این دستگاه‌ها و قطعات آنها با تلاش جمعی همکاران و انجام هماهنگی های لازم و استفاده تجهیز مذکور، فرآیند تعمیر و بازسازی، نصب و راه اندازی آن با موفقیت انجام شد.

وی با اشاره به اهمیت راه اندازی این توربین در واحد بهره برداری شماره ۳ آغاجاری افزود : با راه اندازی این توربوپمپ بیش از ٣٠٠ میلیارد ریال صرفه جویی اقتصادی صورت گرفته است.

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری ادامه داد: سال گذشته نیز با تلاش همکاران همین واحد، توربین سولارساترن راه اندازی شد که با توجه به شرایط موجود تعمیر، بازسازی و راه اندازی این  دو توربین در کل بیش از ۶٠٠ میلیارد ریال برای شرکت ارزش آفرینی در بر داشته است.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Facebook

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کاوش پلاس

پربازدیدهای یک ماه گذشته