خط و نشان محیط زیست برای شرکت آب و فاضلاب خوزستان / انتقاد از تخلیه پساب شهری اهواز به رودخانه کارون

مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان از ارجاع شرکت آب و فاضلاب خوزستان به مراجع قضایی در صورت تکمیل نشدن شبکه فاضلاب شهری اهواز خبر داد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان از ارجاع شرکت آب و فاضلاب خوزستان به مراجع قضایی در صورت تکمیل نشدن شبکه فاضلاب شهری اهواز خبر داد.

به گزارش کاوش اخبار، محمدجواد اشرفی مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: موضوع تخلیه پساب شهری اهواز به رودخانه کارون در جلسه اخیر شورای حفاظت کیفی کارون بررسی شد.

وی افزود: اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان در صورت تکمیل نشدن شبکه جمع‌آوری فاضلاب این کلانشهر، موضوع را از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد کرد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان با بیان اینکه تکمیل شبکه جمع‌آوری فاضلاب شهر اهواز در ۳ سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید، اظهار د‌اشت: مقرر شد در یک اقدام ضربتی شبکه جمع‌آوری و کلکتور موقت تصفیه‌خانه فاضلاب شرق که قابلیت هدایت ۶۰ هزار مترمکعب پساب در شبانه‌روز به این تصفیه‌خانه را دارد، مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.

اشرفی ادامه داد: استاندار خوزستان نیز در این نشست تاکید کرد که شرکت آب و فاضلاب خوزستان باید در این زمینه تعهدات خود را عملیاتی کند و اداره‌کل حفاظت محیط زیست خوزستان در صورت تکمیل نشدن شبکه جمع‌آوری فاضلاب شهر اهواز، موضوع را از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد کرد.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Facebook

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کاوش پلاس

پربازدیدهای یک ماه گذشته