کرونای انگلیسی به رامهرمز رسید/ ثبت دو مورد کرونای جهش یافته

 فرماندار و رئیس شبکه بهداشت و درمان رامهرمز ثبت دو مورد ابتلا به کرونای جهش‌یافته در این شهرستان را تائید کردند.

فرماندار و رئیس شبکه بهداشت و درمان رامهرمز ثبت دو مورد ابتلا به کرونای جهش‌یافته در این شهرستان را تائید کردند.

به گزارش کاوش اخبار، بهاروند فرماندار رامهرمز ضمن تائید این خبر به خبرنگار ایلنا، گفت: متأسفانه باید اعلام کنیم که کرونای انگلیسی وارد رامهرمز شده و طی تماسی که دقایقی پیش با دکتر عزتی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان داشتم، وی ثبت دو مورد را تائید کرد.

در همین باره عزتی رئیس شبکه بهداشت و درمان رامهرمز، گفت: متأسفانه به یک‌باره شرایط کرونایی در این شهرستان از زرد به قرمز تغییر پیدا کرد. مشکل اینجاست که رامهرمز یک شهر تمام مهاجرپذیر بوده و شاید بالغ‌بر ۸۰ درصد مردم این شهر غیربومی هستند و مراودات بسیار نزدیکی میان مردم این شهر با مناطقی مانند باغملک، صیدون، جایزان، امیدیه، رامشیر، هفتکل و غیزانیه هر روزه دارد صورت می‌گیرد و آمار ترددهای شهرهای هم‌جوار با رامهرمز نیز بسیار زیاد است.

وی افزود: یکی از دلایل عمده این رفت‌وآمدها استفاده از امکانات خدمات درمانی در این شهر است که همین موضوع مثل یک آفت به جان ما افتاده و یکی از دردسرهای بزرگ محسوب می‌شود.

عزتی بیان داشت: متأسفانه به یک‌باره آمار افراد بستری شده‌ ما بالا رفت و شرایط را سخت کرد. به‌گونه‌ای که بالغ‌بر ۱۶۰ درصد شاید هم بیشتر شاهد رشد آنی مبتلایان بوده‌ایم و در آخرین آمار کرونایی رامهرمز متأسفانه دو مورد کرونای انگلیسی تائید گردید که میانگین سنی پایینی هم دارند.

توضیح اینکه با توجه به‌سرعت انتشار، مناطقی مانند باغملک، صیدون و ایذه باید به ‌زودی چشم‌انتظار این میهمان ناخوانده باشند.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Facebook

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کاوش پلاس

پربازدیدهای یک ماه گذشته