ایزدپناه نمایده ایذه و باغملک در مجلس؛

در مقایسه با دیگر شهرها در ایذه و باغملک عقب ماندگی های زیادی وجود دارد/ وزیر نفت را چهار سال فراری داده بودند/ به جز مردم به هیچ کسی بدهکار نیستم/ تخریب های فضای مجازی روی من تاثیری نخواهد داشت/ کاری که رضای خدا و مردم در آن باشد را انجام می دهم/ بزرگ شده تهران، شمال و کاخ نیستم و پول و مال و منالی ندارم/ از مشاوره و راهنمایی استقبال می کنم اما تهدید و تخریب از سر قلدری جواب نمی دهد/ ارائه گزارش اقدامات انجام شده از مجوز جاده ایذه به لردگان تا گازرسانی به سوسن و برداشت آب از سد کاون ۳

نمانیده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی با ارائه گزارش از اقدامات انجام شده در طول دوره نمایندگی خود، گفت: از راهنمایی و مشاوره استفاده خواهم کرد اما تخریب ها و تهمت های فضای مجازی بر روی من تاثیری ندارد و کاری که رضای خدا و مردم در آن باشد را انجام خواهم داد.

به گزارش کاوش اخبار، عبداله ایزدپناه روز جمعه ( ۲۶ دی ماه) در مصلای ایذه، بیان کرد: در ایامی که به عنوان کاندیدای جریان انقلابی پا به عرصه انتخابات گذاشتم هیچ قول و وعده ای را ندادم که سد می زنم یا فرودگاه می آورم و تنها برنامه های خود را اعلام کردم و گفتم که اگر رای آوردم تمام تلاش خود را خواهم کرد و از خواب و آسایش خود خواهم زد که امروز بر سر این قول خود هستم تا بتوانم گرهی از مشکلات مردم باز کنم.

وی با بیان اینکه به جز مردم به هیچ کسی بدهکار نیستم، تصریح کرد: من معلم و از طبقه پایین جامعه هستم و هیچ قدرت مالی پشت سر من نبود و هیچ کسی برای من هزینه ای نکرد و امروز به هیچ گردن کلفت و پولداری بدهکار نیستم و در مسیر انقلاب، مردم و رهبری گام بر می دارم.

نمانیده مردم ایذه و باغملک در مجلس افزود: ایذه و باغملک همه چیز دارد که اگر همین ها را به خودمان بدهند مشکلات برطرف می شود اما در مقایسه با دیگر شهرهای خوزستان و کشور در این دو شهرستان عقب ماندگی های زیادی وجود دارد و کاری در این زمنیه انجام نشده و قبلی ها کم کاری کرده اند.

ایزدپناه با اشاره به اقدامات انجام شده در طول چند ماه گذشته، توضیح داد: با ادارات کل و وزارت خانه ها جلسات مستمری را برگزار کرده ایم و توانسته ایم بیش از هزار میلیارد تومان برای جاده ایذه به لردگان اعتبار بگیریم که به زودی کلنگ زنی می شود.

وی ادامه داد: با وزیری نفتی که چهار سال او را فراری داده بودند جلسه گذاشتن و گفتم من انقلابی هستم و شما اصلاح طلب، اما دعوایی با هم نداریم و دعوای ما تنها بر سر منافع مردم است و توانستیم دستور گاز رسانی به سوسن را بگیریم که عملیات اجرایی آن شروع شده و ۷۰ تا ۸۰ روستا گاز رسانی خواهد شد.

این نماینده مجلس یازدهم اضافه کرد: در بخش مدرسه سازی، ورزش و خانه بهداشت نیز اعتباراتی معادل سهم کل نماینده های خوزستان از نفت گرفتیم که به دستگاه های اجرایی ابلاغ شده از جمله آن دو مدرسه ۹ کلاسه در شهر ایذه است.

ایزدپناه اظهار کرد: با همکاری سایر مجمع نمایندگان استان و پیگری های ویژه، مجوز برداشت آب از سد کارون ۳ را گرفتیم و در بودجه ۱۴۰۰ اعتباری برای آن در نظر گرفته شده که ۹۰ درصد آب برداشتی برای بیش از ۱۶ هزار زمین کشاورزی در طرح ۵۵۰ هزار هکتاری در ایذه و باغملک خواهد بود و  ۱۰ درصد آن برای آب شرب ایذه، باغملک، رامهرمز و هفتکل استفاده خواهد شد. البته طرح زمان بری است.

وی عنوان کرد: بحث ارتقای دهدز به شهرستان خوابیده بود و با پیگیری هایی که کردیم قول هایی داده اند که در کمیته نهایی تایید شود و برای دولت ارسال کنند.

نمانیده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی افزود: در بحث نوسازی مدارس در حق ایذه و باغملک اجحاف شده بود که به آن ورود کردیم و تاکنون ۳۰ مدرسه توسط خیرین و دولت کلنگ زنی شده و خبرهای خوبی در این بخش با کلنگ زنی ۱۰۰ مدرسه در آینده می شود. همچنین مجوز دانشگاه فرهنگیان را گرفتیم و یک کارخانه نساجی پارچه مشکی را پیگیری کردیم که اگر دولت ژاپن همراهی کند در شهرک صنعتی راه اندازی می شود.

ایزپناه مشکل آب شرب دهدز را بحرانی خواند و گفت: اگر مشکل آب شرب دهدز حل نشود در تابستان پیش رو با بحران مواجه می شود که بنا شد به طور موقت دو حلقه چاه حفر و مشکل حل شود تا آب رسانی از سد کارون ۳ نهایی شود. در بخش برق، کمیته امداد و مناطق محروم نیز گام هایی برداشتیم که نتیجه آن در آینده مشخص می شود.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به تخریب ها و تهمت های فضای مجازی، بیان کرد: چیزهایی را که باید از این فضا برداشت کنم می گیرم اما تخریب های این فضا روی من تاثیری نخواهد داشت و اگر بدانم که کاری برای رضای خدا و مردم است انجام خواهد داد حتی اگر همه گردن کلفت های عالم جلوی من باشند.

نمانیده مردم ایذه و باغملک در مجلس با بیان اینکه قلم به دست ها وجدان داشته باشند، تهمت نزند دروغ نبندند، ادامه داد: من بزرگ شده تهران، شمال و کاخ نیستم و پول و مال و منالی ندارم تنها آمدم که خدمت کنم که شاید در این راه اشتباهی هم کرده باشم اما این اشتباهات قطعا از روی عمد نیست و اگر کسی ما را مشاوره دهد یا راهنمایی کند حتما استقبال و استفاده خواهیم کرد. اما تهدید و تخریب از سر قلدری جواب نمی دهد و دردی را دوا نمی کند.

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Facebook

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کاوش پلاس

پربازدیدهای یک ماه گذشته