پلاکهای غیر بومی در اهواز جریمه نمی‌شوند

سخنگوی ستاد استانی مدیرت و مقابله با کرونا با اشاره به اجرای طرح محدودیتهای کرونایی وضع شده از اول آذر در استان، گفت:ملاک ما در طرح ممنوعیت تردد پلاک غیر بومی در کلانشهر اهواز به عنوان شهر قرمز کرونایی استان، تنها ورود به اهواز از طریق مبادی ورودی به این شهرستان است و شهروندان اهوازی صاحب خودرو‌های با پلاک غیر بومی که قصد تردد در سطح شهر را در ساعاتی غیر از ساعات ۲۱ تا ۴ بامداد دارند، نگران جریمه شدن نباشند.

به گزارش کاوش اخبار، رضا نجاتی در خصوص تردد پلاک های غیربومی ساکن شهر اهواز افزود: اگر برای شاغلان و شهروندان اهوازی صاحب خودرو‌های پلاک غیر بومی جریمه‌ای اعمال شود، با ارائه مدرک شناسایی و گواهی محل خدمت، جریمه قابل تجدید نظر خواهد بود.

وی از همکاری بخش وسیعی از مردم استان از جمله صاحبان اصناف غیرضروری و کسبه برای رعایت محدودیت‌های اعمال شده از سوی ستاد‌های استانی و ملی تقدیر و اظهار امیدواری کرد: ادامه این همکاری‌ها بتواند در تسریع ریشه کنی ویروس کرونا موثر واقع شود.

به نوشته صدا و سیما متولیان درمان در وزارت بهداشت می‌گویند برای ارزیابی تاثیر محدودیت‌های ابتدای آذر ماه در کنترل بیماری کوید ۱۹، باید دو هفته صبر کرد.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Facebook

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کاوش پلاس

پربازدیدهای یک ماه گذشته