اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

استاندار خوزستان؛

شهرستان کارون اولویت اول در هزینه ۵۰ میلیون یورو ی اختصاصی از طرف صندوق توسعه ملل/ حل اساسی مشکلات فاضلاب کارون

استاندار خوزستان در بازدید از پروژه های دفع فاضلاب و آب های سطحی شهرستان کارون گفت: با توجه به اینکه شهرستان کارون اولویت اول ما در هزینه ۵۰ میلیون یورو ی اختصاصی از طرف صندوق توسعه ملی می باشد، دستور دادیم مشکلات شهرستان کارون را به طور اساسی حل کرده و به سر انجام برسانیم تا دیگر شاهد مشکلات ۲ سال گذشته که در این شهرستان به وجود آمده است نباشیم.
به گزارش کاوش؛ غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در بازدید از پروژه های در دست اجرای فاضلاب و دفع آب های سطحی در شهرستان کارون گفت: در ۲ سال گذشته و بعد یک دوره خشکسالی طولانی و پس از آن بارش های شدید مردم شهرستان کارون با مشکلات جدی ای روبرو شدند.

وی گفت: پروژه خیابان امام رضا که طی دو روز آینده به بهره برداری خوهد رسید را تکمیل کرده ایم و طرح خط لوله انتقال و دفع آب های سطحی در منطقه گاومیش آباد با تهیه پمپ آب و تابلوی برق که به زودی نصب و اجرا خواهد شد تا از به وجود آمدن شرایط سال گذشته جلوگیری شود.

استاندار خوزستان با عنوان کردن انجام اقدامات خوب در منطقه درویشیه گفت: قرار شد تا آب و فاضلاب استان خط فاضلاب و شهرداری نیز بخش هایی از جوی ها و کانالی که وظیفه دفع فاضلاب را بر عهده دارد را در این منطقه را لایروبی کنند.

وی همچنین افزود: کار مشترکی هم قرار شد ما بین آب و فاضلاب و شهرداری انجام شود که با انجام این کار ها و تقویت پمپاژ مشکلات شهرک نور و درویشیه حل خواهد شد.

شریعتی با اشاره به بازدید از منطقه اسلام آباد شرقی بیان کرد: به غیر از کلکتور و خط اصلی دفع فاضلاب اسلام آباد، خطوط فرعی این منطقه باقی مانده است که با مشارکت بخش خصوصی تجهیزات این خطوط با هزینه ۳۰ میلیارد تومان خریداری شده که به زودی نصب خواهد شد و پس از آن عملیات آسفالت خیابان چهارم منطقه اسلام آباد انجام خواهد شد.

نماینده عالی دولت با اذعان به آگاهی از مشکل اساسی مردم در رابطه با محدوده، کاربری و سند های این منطقه گفت: با توجه به اینکه شهرستان کارون اولویت اول ما در هزینه ۵۰ میلیون یورو ی اختصاصی از طرف صندوق توسعه ملی می باشد، دستور دادیم تا با برگزاری جلساتی مشکلات مردم منطقه اسلام آباد شرقی به صورت کامل رفع و مدیریت گردد و مشکلات شهرستان کارون را به طور اساسی حل کرده و به سر انجام برسانیم تا دیگر شاهد مشکلات ۲ سال گذشته که در این شهرستان به وجود آمده است نباشیم.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Facebook

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کاوش پلاس

پربازدیدهای یک ماه گذشته