اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

فرمانده انتظامی خوزستان؛

کشف ۹۴ درصدی جرایم خشن در خوزستان در نیمه نخست امسال/ کشف بیش از ۶ تن مواد مخدر در خوزستان/ بیش از یک تریلیون کشفیات قاچاق داشته‌ایم/ حدود سه هزار قبضه سلاح جمع آوری شد

فرمانده انتظامی خوزستان به کشف ۹۴ درصدی جرایم خشن در خوزستان در نیمه نخست امسال اشاره کرد و گفت: ۶ تن و ۲۵۳ کیلو و ۶۰۱ گرم انواع مواد مخدر در این مدت در خوزستان کشف شد که در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۳۰ درصد افزایش کشفیات داشتیم.

به گزارش کاوش به نقل پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده یکی از اولویت‌های مهم فرماندهی انتظامی خوزستان را مقابله با جرایم خشن برشمرد و بیان کرد:با تلاش ارزشمندی که همکاران در مجموعه نیروی انتظامی خوزستان در پلیس آگاهی، اطلاعات و امنیت عمومی ، فرماندهان انتظامی شهرستان ها و روسای کوپ داشتند در مدت ۱۷۸ روز امسال تاکنون شاهد کشف ۹۴ درصدی سرقت‌ها نسبت به مدت مشابه پارسال بودیم که رشد قابل ملاحظه‌ای است.

وی افزود: همچنین از ابتدای سال تاکنون در ۸۲ درصد از سرقت‌های مهم و عادی سارقان شناسایی، دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شده‌اند.

کشف یک تریلیون و ۳۵۱ میلیارد ریال کشفیات قاچاق

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: همچنین در مدت ۱۷۸ روز بیش از یک تریلیون و ۳۵۱ میلیارد ریال کشفیات قاچاق داشته‌ایم که در این راستا نیز شاهد افزایش کشف ۷۹ درصدی پرونده‌های بالای ۱۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق نسبت به مدت مشابه پارسال بوده‌ایم.

سردار عباس زاده ادامه داد:در این بازه زمانی ۱۶ مرحله طرح جمع‌آوری سلاح و مهمات اجرا شد که در آنها تعداد ۲ هزار و ۹۳۰ قبضه سلاح شامل ،۵۰۲ قبضه اسلحه جنگی و ۲ هزار و ۴۲۸ قبضه شکاری کشف و همچنین ۲ هزار و ۲۲۳ نفر دستگیر ، ۴۳ هزار و ۲۲۵ عدد مهمات کشف و ۱۴ باند قاچاق سلاح متلاشی شد.

وی گفت: نیروی انتظامی خوزستان مصمم است با هرگونه ناهنجاری،جرایم خشن، قاچاق کالا و سوداگران مرگ که امنیت عمومی جامعه را به مخاطره می‌اندازند با قاطعیت و با صلابت برخورد کند. کشفیات در خوزستان موید عملکرد خوب فرماندهان وکارکنان نیروی انتظامی استان است.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Facebook

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کاوش پلاس

پربازدیدهای یک ماه گذشته