فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: در رابطه با کمک به رفع معضلات اجتماعی مردم، خوزستان یکی از پرچالش‌ترین مناطق خدمات‌رسانی در حوزه آب است‌.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان ظهر امروز در جمع خبرنگاران در رابطه با مرحله دوم رزمایش مومنانه و آغاز فاز سوم آب‌رسانی به غیزانیه اظهار کرد: ما در روزهای ماه مبارک رمضان حرکت پرشور کمک‌های مومنانه را با تاکید مقام معظم رهبری انجام دادیم.

وی افزود: انشاالله دومین مرحله این رزمایش با هماهنگی‌های صورت گرفته در دهه ولایت و با شروع اعیاد غدیر و قربان در سراسر استان انجام خواهد شد.

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان عنوان کرد: مرحله بعدی در دهه ماه محرم انجام می‌شود که با مشارکت مردم در بحث نذورات خواهد بود.

وی ادامه داد: مرحله سوم کمک‌های مومنانه نیز در دهه آخر ماه صفر خواهد بود که انشالله اجرایی خواهد شد.

شاهوارپور در رابطه با پروژه آبرسانی به غیزانیه بیان کرد: در رابطه با کمک به رفع معضلات اجتماعی مردم، خوزستان یکی از پرچالش‌ترین مناطق خدمات‌رسانی در حوزه آب است‌.

وی افزود: غیزانیه با توجه به گستره‌ای که دارد از این موضوع مستثنی نیست و مدت‌ها است که به کمک آب‌های ذخیره در تانکر و خدمات گروه‌های جهادی مستقر در منطقه سر کرده‌اند.

فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان گفت: غیزانیه به یک کار زیرساختی و مهم نیاز دارد که انتقال آب از کارون است، هرچند در گذشته انجام شده بود اما لوله‌ها فرسوده بودند اما یک مرحله به همت آبفا خوزستان تا منطقه صفیره که ۲۴ کیلومتر است انجام شده است.

وی افزود: گام دوم نیز برنامه‌ریزی شده و توسط آبفا استان در حال پیگیری است و گام سوم که جنوبی‌ترین نقطه منطقه است به همت قرارگاه سازندگی خاتم و مشارکت بنیاد مستضعفان در روز یک‌شنبه کلید خواهدخورد و با حضور مسوولین، افتتاح احداث لوله به صورت اساسی انجام خواهد شد و امیدواریم این پروژه در زمانی کوتاه به سامان رسیده و مشکل مردم حل شود.