معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: عملیات بهسازی آسفالت در ۶۲ کیلومتر از راه های منتهی به مسجدسلیمان انجام می شود.

به گزارش کاوش، محمد جولانژاد اظهار کرد: عملیات بهسازی آسفالت در ۶۲ کیلومتر از راه های منتهی به مسجدسلیمان با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان انجام می شود که این پروژه ها شامل ۴ پروژه از اهواز تا این مسجدسلیمان است و دیگر پروژه ها در محورهای شوشتر -مسجدسلیمان، اندیکا -مسجدسلیمان، هفتکل- مسجدسلیمان و لالی- مسجدسلیمان تعریف شده اند.

وی عمده عملیات های انجام شده در این محورها را لکه گیری، درز گیری، چیپ سیل، فوگ سیل، بازیافت سرد و شانه سازی برشمرد و افزود: محور ایذه-دهدز نیز از جمله مسیرهایی است که طی سال های گذشته به لحاظ زیرساختی با مشکلات زیادی مواجه بودند اما طی ماه های اخیر با تخصیص ۲۵ میلیارد تومان اعتبار در قالب ۴ قرارداد، ۲۵ کیلومتر بهسازی آسفالت آن در حال اجراست و تا چندماه آینده شاهد بهبود وضعیت آسفالت در محور یاد شده خواهیم بود.

جولانژاد اذعان کرد: ۲ هزار و ۱۰۰ کیلومتر راه شریانی در استان داریم که ۸۰ درصد بار ترافیکی خوزستان از این راه ها عبور می کند؛ با اتمام پروژه های تعریف شده تا چند ماه آینده، ۹۰ درصد مشکل خرابی های شدید موجود در راه های شریانی استان رفع خواهد شد.​